Zatykač na... Zatykač na lidi co moc zíraj, bitches!

28. února 2015 v 19:32 | Šklíba
Lidé mají oči na to, aby viděli. Aby se koukali na svět... Ale co v návodu nikdy nebylo, je, aby očima zírali na lidi, který ani neznaj!


Raz, dva, tři.... Dýchej. Klidně bych mohla napočítat do padesáti odstínů šedi, ale nic mě nedokáže uklidnit tak, než to, že někomu dám pořádně do huby. A ptáte se na důvod mého násilí? Neuchylujte se k ukvapeným názorům... Je to zcela oprávněný. Stačí jen, aby se na mě někdo podíval, a už jsem ve varu. Proč? Copak někdo dokáže zůstat v klidu, když kolem něj prochází úplně cizý a více než podezřelý chlápek a zírá na vás, jako kdyby vás porodil nedalekej strom? Je tohle normální? A úplně miluju ty lidi, kteří zírají z oken nebo balkonů! Například včera. Jdeme v klidu po ulici kolem paneláku, a z balkonu (lípe řečeno zpoza balkonu, protože se na nás zírá z místnosti skrze okno) se na mě dívá ženská. Úplně bez obalu, tak se zastavím a začnu po ní řvát, po kom jako kur-a kouká a podobně a přitom na ni rozzuřeně gestikuluju. Ona se na mě usměje a pokyne mi hlavou, jako kdyby mi chtěla sdělit, že všechno o mně ví, ví kde bydlím, a že už zavolala benga, aby mě podrobili podrobným technikám vyslýchání, proč nesbírám po svým psovi hovna. OK, tak si sakra dívej, pokud chceš dojít k úrazu!
Dneska jsme stěhovali věci do matčinýho obchodu, takže když malá pidi midi dodávečka zastavila na chodníku, tak se seběhlo snad 100 lidí, aby se na nás mohli všichni v klidu vyčumět. Nejlepší byl děda, alá ten kterej asi neumí ani mrkat a jeho pes, který by si zasloužil taky pořádnou ránu mezi oči. Dědek se bez obalu postavil k dveřím do obchodu a zíral, tak že v kritických situacích jsem si myslela, že mu vypadnou oči z důlku (který bych s radostí rozšlápla na vlhkou louži sklivce a spol.). Ušel pár kroků, pak se zase díval, jeho pes na mě čuměl a já jsem na ně taky čuměla a snažila se tvářit jako člověk s úsměvem, který prozrazuje jedině to, že se buď zbláznil, nebo k zbláznění miluje zabíjení. Tak si to sakra jen zkus. Takovýhle lidi upřímně nesnáším. Copak se nemůžou koukat po kytkách nebo flusancích na chodníku, sakra?! Jsem naprosto normální člověk (moje matka pocházející z galaxie Beta, mě tak vychovala... možná v tom bude ten problém... ha-ha-ha *sarkastický smích, který obvykle nastává po trapným a sarkastickým vtipu*), takže nikdo nemá důvod na mě tak vehementně čumět! Možná teď někoho napadá, že jsem prostě blázen s ještě bláznivějším stihomamem skříženým s paranoiou, ale... Ale já nejsem paranoidní......Teda aspoň myslím...
middle finger animated GIF
Plzeňský prazdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 netz netz | 28. února 2015 v 19:37 | Reagovat

Seš paranoidní,  hodně a ten smích je podle mě dost trapný, ale jinak dobrý,  co se týče stylu a podobně,,,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama