Úcta stáří, pobertové!

14. března 2015 v 15:47 | Šklíba
Každý snad už v životě poznal nějakého otravného přemoudřelého a "přestárlého" člověka, čili čtyřicátníka, který nejspíš podle všeho sežral všechnu moudrost... Lidstvo mi bude nejspíš vděčné, protože jsem jejich charakteristické znaky sepsala do jednoho děsivého součtu...

VAROVÁNÍ: Nevhodné pro lidi který budu popisovat...


1. Nezáleží na věku, jako spíš na tom jak se chovají (překvapivé...). Je jedno jestli je jim 13, 69, doopravdy 40 nebo 22, každý přece může být čurák.
2. Dávají na odiv až moc svůj věk. Nejlíp větami typu: "To za mých dob nebylo." nebo ještě lépe "To jsem si v tvém věku ani nedovolil/a." oblíbené jsou ještě věty alá "Tahle generace je prohnilá skrz naskrz." nebo "Jsem starší tak bys mě měl/a poslouchat"
3. Vadí jim jejich věk. Vezměme jako příklad moji matku. Když by měla něco udělat řekne, že je stará a potřebuje pomoct. Když jí za pár dní řeknu, že je patří do starého šrotu urazí se. Seriously.
4. Jsou tak trochu noční ptáci. Jdou spát v osm, vstávajív pět aby mohli všechny probudit svým brbláním, které by se dalo přirovnat spíše k nasranému křiku na svět a odpoledne si jdou lehnout cca na tři hodinky, aby přece zaspali tu svoji těžkou "práci" (práce asi moc neměli když si jdou lehnout v poledne, kdy ostatní jsou v práci/škole... A opět beru jako příklad moji matku...).
5. Mají až moc přátel, obvykle ty, který jsou přesně jako oni tj. příslušníci stejného pohlaví, kteří se ještě nevyléčili z dětinskosti a naivnosti, takže když vás vytáhnou ven není se o čem bavit, protže to je jako kdyby jste dělala učitelku v mateřské školce.
6. Jsou tak příšerně netolerantní. V podstatě se dají přirovnat k stádu ovcí. Kde jde móda tam jdou oni, takže když se někomu líbí tetování nebo piercing jsou to feťáci, špíny a popřípadně chuligáni. Když výjde v ultra moderním časopise (který tady ovšem nebudu zmiňovat... kchch hrozný kašel, který trhá uši Žena a život pokračování dalšího hrozného kašle) něco co je parodií na bohémský styl oblékání je to super úžasné, i když trochu romské... Hi hi :-))
7. Co je to hipster? Ano, neslyšeli nikdy o ničem, takže vést s nima rozhovor na úrovni je téměř nemožné. Ne, nepokoušejte se nasadit sofistikované vtipy typu: "Hipster nenosí jízdenku na MHD, proč by taky jezdil z letné..." (http://cilichili.cz/blog/20-veci-ktere-hipstr-rozhodne-nedela/) protože váš pokus rozesmát neinformované publikum skončí ztroskotáním v nechápavém výrazu.
8. Ztiš ten randál! Ano, jakýkoliv house, rap nebo indie rock jim rvou uši (ani se nepokoušejte pustit něco tvrdšího...), protože jejich "stařešinské" uši jsou na modernější tóny velmi háklivé. Mohou totiž vyvolat úzkostné stavy, toho, že jim nikdo nerozumí a natožpak oni nerozumí tomu příšernému kvílení. Můžete se je pokusit uklidnit mainstream hudbou typu Demi Lovato, One Direction nebo podobně. Lepším typům vystačí stará dobrá Madonna nebo Metalica a nějaké míň známé kapely, které zní celkem podivně, takže začnete ihned uvažovat jak by to znělo kdyby jste byli zhulení...
9. Pěkně to s tebou tříská. Nebo se vám zapalují lejtka, chytla vás poberta, jste držkatí, hubatí a pěkně drzí. Někteří tyhle přísloví pěkně vyšperkují názvy, který ani neznáte. Pokud naserete čtyřicátníka, který není váš rodič nebo příbuzný jste spratek, drzoun, malá piča, grázlík, hajzl, poberta a gauner. Někdo by měl vydat slovník čtyřicátnických pojmů, aby se v tom normální člověk vyznal.
10. Melou samí hovna. Doslovně. Není přece nic zábavnějšího obzvláštnit večeří řečmi o tom, že jejich čtyřtýdenní sračka polevila a už mají kaku dobré... Velmi příjemné je i usrání vám rovnou pod nos nebo když zrovna jíte. Říhnutí se neobejde bez hlasitého výkřiku: "Fuj" nebo "Fujky". Libují si v setkáních s přáteli, kam tahají i své poberťácké ratolesti, aby je mohli ztrapnit řečmi o tom, že se ani nemůžou vyčůrat jak se celej den střídají na záchodě a jim se hrozně zhoršili hemeroidy. Obecně je tohle období provázeno totálním zhroucením společenského cítění, takže nemají žádné zábrany, takže se můžete těšit na nekonečné hovory o jejich fekáliích...
11. Viděl/a jsem tě z jedním playboyem. Nařčení z toho, že je náš kamarád playboy je více než směšné... Pokud jste holka, očekávajte přinejmenším to, že se váš otec přiřítí s zbrojním pasem a novou vzduchovkou, zatímco se vaše matinka bude pochcechtávat nad tím, jestli došlo na jazyky...
12. Mainstream je jejich přirozenost. Tedy aspoň co se týče čtyřicátnic, protože mají mozky obvykle zblblé časopisy, které jim dyktují: Buďte své, užívejte si sexu se svým mužem a křičte při aktu pořádně nahlas, oblýkejte se přesně tak jak to letí a nezapomínejte na 50 odstínů šedi (které byli před nějakou dobou prasácké úchylárny, ale poté co je přečetla jedna redaktorka je to bičíkoví hit), poslouchejte hudbu, která je příjemná a až moc sladká, přeci nezáleží na tom, že texty stojí za pytel sraček! Wohooo život přece začíná po čtyřicítce!

K tomuhle zbývá jedině říct, že máte štěstí pokud se váš rodič/příbuzný/známí/kamarád co by měl ve svém věku kalit jako o život, nedostal do tohoto stavu... A ti kteří v tomto poznávají své bližní... Nezoufejte! No...No vlastně.... No vlastně má tohle vůbec nějaký konec...? Není čtyřicátnictví stejně nevyléčitelná nemoc jako "naše" poberta....?


crying animated GIF
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 24. března 2015 v 19:39 | Reagovat

"Tak trochu romské" mě úplně zlomilo :D :D Hrozně moc mi to připomíná mojí mámu v době, kdy jsem ještě byla pubertální kuře :D co jsem dospělá, tak nějak šla do sebe a je z ní čupr babča :D dokonce i při poslechu viking metalu slevila z "Okamžitě vypni ten kravál!" na "Je to hezký, jen to malinko ztiš" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama