Z Dykorožčího srdíčka....

5. dubna 2015 v 12:36 | Šklíba |  Deníčkosaurus
Na dvůr princezny Anny se pomalu snášel soumrak. Černé stromy lemovali rudnoucí obzor, zatímco si vánek pohrával s jejími vlasy. Všichni její sloužící čekali společně s ní na nádvoří... Nedaleko od masivní vstupní brány se poplašeně zvedlo hejno holubů. Všichni napjatě čekali, dokud se neozval zvuk kopyt dusající po zvtrdlé zemi. Princezna polkla, zrůda si už pro ní přišla. Na jediný kratičký okamžik zavřela oči, aby svůj zrak uchránila před tou prazvláštní podívanou. Kopyta zvonili o nádvoří. Horký dech stvůry ji přinutil otevřít semknutá víčka... Aby s hrůzou zalapala po dechu. Dívala se na Dykorožce... Fikce...? Já myslím, že ne.
when people piss you off, just send them a Fuck Younicorn. It's majestic as fuck.

Jestli tohle magický zvíře chcete potkat musíte si připravit víc než odvahu. K přivolání tohohle zvířete je zapotřebí dávnej satanistycko-woodoo rituál vzívající všechny vaše učitelky ze základky, aby vstaly z hrobů, bytů a možná i kabinetů a teprve tehdy, když prolijete jejich mozkomíšní mok, který následně namočíte do tripu s LSD a ten pozřete máte šanci, že se vám zjevím. Poněvadž nemám ráda woodoo rituály je docela možný, že vás nabodnu na svůj dyk (sexuální podtext v tomhle proboha nehledejte, protože je to dyk a ne dick, milí zlatí). Jestli jste někdy jeli v nějakém tripu, víte, že to není až tak velká sranda obzvlášť když se vám zjeví nějaký rožec a ke všemu musíte zakopávat mrtvoly vašich učitelek. Na setkání se mnou si připravte povážlivé množství čokolády (nejlíp bílý), cukrovou vatu a pokud je vám život milý tak určitě i kafe (z mlíkem tak akorát do čtvrtiny a tři kostky cukru). Jestli čekáte, že vám na povel vyseru duhu a k tomu motýly, tak máte smůlu, poněvadž já nejsem kdejaký buzerant (zavařovačku na štěstí si ani neneste). Poskytuji jisté privátní služby od pařby na Amfetaminech (lze získat jako poukaz) až po zhulení ( takže je to tak akorát od A po Z, a ne, neposkytuji žádné vyhulení). Jestli mě naserete tím, že si fakt tu zavařovačku na duhu přinesete, můžete dopadnout jako výše zmíněná princeznička Anna (můj dyk vás nemine, ha-ha-ha). Žiju už přes 6666 let, takže jakékoliv pokusi o uvěznění mé maličkosti budou více než marné. Nejsem ani Dildorožec, takže jakous takous inteligenci vyzařuju, nezkoušejte mě nalákat kecy typu: "Pojď jsem maličký". Nejsem za a) Ten, ale ta (i přes dyk na čele)
b) A maličká taky rozhodně nejsem
Pokud se dostane do přímého styku s mým dykem, je víc než zjevné, že se vás i přes moji miloučkou kulišáckou povahu snažím zabít (ha-ha-ha). Uklidnit mě můžou v tenhle moment jenom sirky nebo jakýkoliv oheň ( a k tomu jakákoliv tráva, ha). Nebezpečí vám stejně hrozí už cca od 5. metru, poněvadž díky mé stravě sestavené jen ze substancí duhy a kafe je zcela možné, že vás sežehnu plamenem (ano, můj dyk umí chrlit oheň). Jsem ale jinak zvíře člověk kdovíco velmi mazlivé a přítulné. Můžu vás svést až na konec světa a ukázat dyka (fucka) komukoliv kdo vás nasral. Už od roku 1769 sloužím výhradně jako nástroj pomsty a občas jako plamenomet (jujda). Barva kopyt, hřívy a ocasu se mění dle ročních období, takže funguju i jako kalendář. Protože jsem fabulosní tak jste fabulosní i vy, stejně jako všichni rožci (heh, jo vole, i nosorožec má právo být fabulosní, rasisto).


P.S: Velký love všem, kdo komentovali můj předchozí článek

Fat Unicorn on Rainbow Jetpack Art Print


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ten třetí Ten třetí | 5. dubna 2015 v 12:52 | Reagovat

bože... :D tvoje povídky mě vždycky pobaví. ale měla bys s tím skerem fakt přestat. alespoň na minutu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama