PPP= Povrchní Prázdninovej Pubescent

14. července 2015 v 22:46 | Šklíba |  Deníčkosaurus
Pubescenti se mění během ročních období. Věděli jste?


Nadcházejí prázdnin (jejda, již čtrnáct dní) a u mě se začíná projevovat syndrom PPP (třikrát pé jako trojitá ploutev, he), chili čili syndrom Povrchního Prázdninového Pubescenta. Projevuje se pěti pitomostmi (taky třikrát pé, he).
1. Začínají vás nudit věci které vás dříve bavili
2. Cítíte se jako piča (jo, jako piča s krátkým i, páč tady jsi u Ostravy a žádný píči s dlouhým i tady nejsou)
3. Nevíte co poslouchat, nevíte o čem mluvit, nevíte co dělat, nevíte o čem máte přemýšlet, nevíte, nevíte, nevíte a proto se cítíte jako piča ještě víc
4. Začínají vás zajímat shity co si myslí lidé z Novy
5. Dokonce se vydržíte koukat i na pět minut na snídani z novou (věděli jste, že když má vaše dítě stopy po vpiších na paži bude asi fetka? hehehe já do toho dne ne)
Takže asi tak. Možná budete mít víc beďarů na čele než předtím, nevím jak u koho ale u mě určitě. Moje nuda dosáhla takových mezích že jsem se snažila učit tichému našlapování na chodbě před bytem, v keckách mi to celkem jde, musím přiznat. Naštěstí moje mučení má krátkého trvání, v srpnu mi začnou jiný priority (chození koňmo, he), navíc jdem o víkendu na rodinou oslavu, v neděli zas pujdu ke známím, osvěžit koňácký společenský vazby. Zatím mapuju ve svý hlavě divnou psychydelickou hudbu (v tento moment jsem pravděpodobně začla), wohoo. Snad bych mohla začít i studiem fylozofických směrů, nebo bych se konečně mohla pokusit přemýšlet, o něčem, nebo plnit novoroční předsevzetí (najít kámošce kluka, splněno, našla si ho sama, člověk ani neví, jak se mu takoví pitomosti rázem splní, hehehe), zítra si na sto procent promažu MP3, abych měla kam mapovat tedy tu muziku, ve čtvrtek do knihovny snad na tu filozofii, člověk by ani neřek, že se dá o prázdninách žít tak převelice nudně a všedně. Doufejme že vaše PPP, nedosáhlo takových rozměrů, že si nezačínáte představovat že váš pes je doopravdy kočka nebo drak, nejlíp oboje v jednom nebo si pokoušíte se zcela vážně uvažovat o tom jaké by to bylo žít v koupelně (Hele, mamí, že nemůžu být jediná kdo se takhle cítí, ne? Mami? vole) a kecy Denisi Proškový vás najednou přestávají srát, což je vzhledem k jejím "fejetonům" víc než alarmující, páč si začíná hrát na psa. El ó el, vole. Doufejme jedině v to, že máte i nějaké přátele, ne že jste forever alone, páč na váš swag nikdo nemá (ne fakt, pokud si o sobě myslíte že máte swag je skoro jisté že žádné přátele nemáte). No uznejme si to, já jsem ta bezswagová, tudíž bez přátel, tudíž bez frajerské kšiltky, hubou plných cigár a dalších nezbytných fancy a gangsta věcích (zajímavý že takový vlhký dvanáctky to všechno maj, co naplat, to už je trochu z jinýho soudku) ale máte to jedno, fakt že jo. Nejhorší je asi fakt, že mě nebaví věci jako předtím, ani psaní, nebo tak, natož blog, i když je pravda, že se k tomu jen nechci dokopat. Možná by to někdo i nazval i krizí osbnosti, někdo jen že jsem zauparta (jojo, to by řekla babina) i když si nejsem plně jista co to znamená. Budiž. Jo, ani jsem zatím neměla se nějak líp napít (vody, samozřejmě), ačkoliv jsem si lokla piva na koupáku (swag, swag, swag, swag and forever young, darling, mucq xD) bohajeho, takže jsem čistá jak lilium. Otravuje mě vše co frčí (anebo letí milí zlatí a tímto nemyslím ptactvo ani vrtulníky) hlavně co se týče populární hudby, otravují mě lidi, otravuje mě ticho, otravuje mě moje jsoucno, otravuje mě moje PPP (díkybohu ne PMS, he), upe všechno a ke všemu vypadám jako francouzký jigolo, co ti dá za pět korun, páč jsem si nechala ostříhat vlasy. No... Pořád lepší než vypadat jak pes.
PPP
Perfektně Pitomé Prázdniny
Povrchního Prázdninového Pubescenta

Caffeine's Blood ▲

P.S: Nehledejte hlubší smysl, tady se neutopíte, jsem totiž jen povrchní a poněkud plytká
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama